Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Z toho by si měly vzít české celebrity příklad! Peštová předvedla, jak být dokonale sexy bez puncu lacinosti

Z toho by si měly vzít české celebrity příklad! Peštová předvedla, jak být dokonale sexy bez puncu lacinosti
Zdroj: herminapress.cz

Topmodelka Daniela Peštová (42) patří mezi světové hvězdy, které udávají módní trendy. Na tiskové konferenci k Designbloku 2013 přišla oblečená tak, že se za ní každý otáčel, ale přitom si zachovala punc krásy a dokonalého vkusu, i když její hrudník rozjížděl fantazii mnoha mužů.

Obrovský dekolt nejlépe vylepšený silikonovými výplněmi se stal tahem, který často v Česku využívají mnohé celebritky k tomu, aby se o nich psalo. Což o to, podívaná je to hezká, ale dotyčné už zkrátka musejí počítat s tím, že se s nimi jejich kariéra "přes prsa" potáhne navždy.

Peštová je ale příkladem toho, že to jde i bez laciného pózování a poukazování na ženské přednosti. Světový modeling jí dal vynikající školu a ona jako zralá žena a matka tří dětí dokonale prezentuje tuto sféru. Na tiskovou konferenci k umělecké události oblékla delší vlněnou sukni, tu doplnila černým tílkem s hlubším výstřihem a přes něj oblékla bolerko ve stejné barvě. Její outfit tak působil nejen nadčasově, ale také nesmírně žensky a bez jakéhokoliv puncu lacinosti. Takhle se to dělá!

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy