Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Z téhle informace se missce Bartošové zatočí hlava: V televizi na ni čeká hysterická exmilenka jejího kluka

Z téhle informace se missce Bartošové zatočí hlava: V televizi na ni čeká hysterická exmilenka jejího kluka
Zdroj: herminapress.cz, facebook.com

Když vás redakce eXtra.cz informovala o tom, jak se Česká Miss World 2012 Linda Bartošová (19) pokorně vrátila k reklamnímu režisérovi Slávku Horákovi (38), který jí zahýbal se svou exmilenkou, nečekali jsme, že události v tomto trojúhelníku budou ještě gradovat.

Onou exmilenkou je moderátorka Ester Eichlerová, která měla podle našich informací dělat kvůli odchodu Horáka k blond Lindě strašné scény. Na chvíli se jí podařilo známého donchuána obměkčit a média nafotila celou fotostory z usmiřovacího večera, kde se pár opět líbá, jako by bylo vše zažehnáno.

Horák si ale nakonec vybral zase Lindu a Eichlerovou nechal podruhé napospas osudu.

Podle našeho zdroje se dokonce obě aktérky příběhu setkaly na zahajovací party TV Pětka, kde se Eichlerová neudržela a polila Bartošovou sklenicí džusu. My ale máme informace, že momentálně klidné vody budou brzy narušeny netušeným setkáním. Víme, že Bartošová získala post moderátorky v pořadu na TV Metropol, která zase naplno rozjíždí svoje vysílání, a dramaturgyní pořadu nebude nikdo jiný než Ester Eichlerová. Teď se ukáže, jestli holky umí být opravdové profesionálky, nebo to mezi nimi bude vřít ještě víc.

A nebude se nakonec ve válce o Slávka smát Ester?

Související články

Další články