Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Z těchto záběrů se vám udělá zle! V Rusku mučí a ponižují gaye a lesbičky a ještě to natáčejí! A tam se odehrává olympiáda!

Už v pátek začíná zimní olympiáda v ruském Soči a všude ve světě se alespoň díky tomu začíná mluvit, jak to v Rusku vlastně vypadá. A není to moc hezký pohled. I když odhlédneme od toho, jak si Vladimir Putin zavírá do vězení své politické protivníky, jak se mu zlíbí, neustále tam trpí i lidská práva.

V Rusku mají zákony, které postihují propagaci homosexuality, a jsou tam také skupiny samozvaných ochránců Ruska, kteří gaye a lesbičky vyloženě šikanují, šikanu pak natáčejí a dávají na internet.

Skupina chránící lidská práva proto dala na internet krátký dokument, který dokumentuje, co se v Rusku děje. Skupinky polonacistů zvou pod falešnými přezdívkami gaye na rande a když tam přijdou, vrhne se na ně parta svalovců, kteří nebohé mladíky šikanují, mlátí je, holí jim hlavu a pak to vše hodí na internet jako úžasnou věc. Říkají si „Hlídka proti pedofilům“, i když samozřejmě šikana gayů nemá s pedofilií absolutně nic společného.

V jednu chvíli jsou tam i hrozivé záběry na muže, který je s pistolí u hlavy nucen se sám znásilňovat rozbitou lahví a křičí u toho bolestí.

Vladimir Putin nedávno říkal, že gayové a lesbičky se nemají na olympiádě čeho obávat. „Mohou se cítit svobodní,“ řekl. „Ale prosím, nechte děti na pokoji.“

Ano, přesně to dodal…

Mohlo by vás zajímat

Další články