Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Z té proměny padnete: Šílená Julča z metra byla pozvána na akci, kam se vyštafírovala a nejedla u toho řízky!

Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Dáma, která loni v září neblaze proslula svým hysterickým výstupem v metru a také tím, že zmlátila reportéry TV Nova, opět září na výsluní české společenské scény! Paní Julia Kusková, které nikdo neřekne jinak než "Julča z metra", byla po delší době oficiálně pozvána na akci, kam se náležitě vyštafírovala, jako by na ní dohlížel například sám hvězdný Dušan Chrástek

Pochopila totiž, co má jako správná celebrita na večírku dělat: usmívat se a vypadat u toho pokud možno pěkně. Proto nahodila apartní sáčko, červenou rtěnku, obojí doplnila elegantním drdůlkem a jala se i s rudou páskou, opravňující ke vstupu na akci, hrdě pózovat fotografům.

Julča, která o sobě tvrdí, že ani slavný spisovatel Bohumil Hrabal kdysi neodolal líbání jejích ňader, si dozajista užila velký večer, kde tentokrát nebyla za tzv. uřvanou krávu, ale za noblesní českou kopii profesionální celebrity Kim Kardashian O té je známo, že si rovněž libuje v nedbalých drdolech, elegantním oblečení a pózování fotografům. Kdo tedy asi bude pro paní Julču jejím vyvoleným "Kanye Westem"?

Související články

Další články