Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Z romantických zásnub se stal BOJ O HOLÝ ŽIVOT: Partneři utrpěli vážná zranění! FOTOGALERIE JEN PRO OTRLÉ

Snoubenci místo zásnub slaví roční „narozeniny“.
+ Další 3 fotografie
Měl to být nejhezčí den v jejich životě, jenže se celé zásnuby proměnily v boj o holý život, který málem nepřežili. Utrpěli taková zranění, že je to jen pro silné žaludky. Sami doktoři nevěřili vlastním očím.

Zamilovaný pár Robert Spencer a Melyndia Davis málem přišli o život v den, který jim měl změnit dosavadní svět. Muž svou milou vzal na romantický výlet balonem, ale kdyby věděl, co se stane, tak by si to odpustil.

Romantický vyhlídkový let se změnil v hysterický boj o přežití, když balon zamířil směrem k elektrickému vedení, které je zasáhlo o síle 7000 voltů! Můžou mluvit o zázraku, že jsou vůbec ještě mezi námi.

Melyndia dokonce byla podle lékařů už 4 minuty mrtvá, ale podařilo se jim ji ještě oživit a vyrvat hrobníkovi z lopaty. Ale ten den D, který měl být tím nejhezčím, ale stala se z něj noční můra, jim budou připomínat ošklivé popáleniny a zranění.

Přesto všechno je to spíš ještě víc sblížilo a dvojice nyní „slaví první výročí“ od této strašlivé nehody.

Mohlo by vás zajímat

Další články