Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Z Pamely Anderson je prý anorektička: Vypadá jako kostitřas a mezi stehny má obří mezeru!

Pamela Anderson za poslední dobu hodně zhubla.
+ Další 3 fotografie

Herečka a modelka, která má své největší výkony v těchto oborech už dávno za sebou, Pamela Anderson (47), má údajně anorexii. Alespoň to o ní tvrdí její přátelé.

„Její váha klesá alarmujícím tempem,“ řekl jeden z jejích přátel serveru RadarOnline.com. Podle doktora Harrisona Leeho z Beverly Hills je na Pamele poznat, že za relativně krátkou dobu hodně zhubla. „Vypadá velmi vyhuble a unaveně, je vidět, že v obličeji ztratila hodně tuku, proto působí tak vyčerpaně,“ uvedl lékař.

Další doktor, Neal Handel, odhadl, že herečka zhubla od října 2013 alespoň osm kilo, čímž by se její váha teď pohybovala kolem čtyřiceti kil. Server spekuluje o tom, že za tímto úbytkem mohou být velké starosti, Pamela, z níž už zbyly jen silikony, se nechala po půl roce manželství s Rickem Solomonem slyšet, že se rozvede, za pár dní už ale bylo zase všechno jinak. „Rick Pamelu miluje a přeje si, aby vyhledala odbornou pomoc,“ dodal zdroj.

Mohlo by vás zajímat

Další články