Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z ohromného množství lidí udělali kanibaly! Restauraci zavřeli poté, co se přišlo na to, jaké maso doopravdy vaří!

Maso jako maso?
Zdroj: profimedia.cz
Skandál mezinárodních rozměrů hrozí aktuálně nigerijským úřadům. Už delší dobu se mezi místními mluvilo o podivných praktikách jednoho z hotelů ve městě Anambra a rázný zátah policie potvrdil ty nejhorší obavy.

Hotel byl uzavřen ihned poté, co zděšení policisté nalezli v prostorách kuchyně lidské hlavy, z kterých ještě kapala krev. Následné vyšetřování bylo velice rychlé.

Restaurace podávala zákazníkům lidské maso!

„Pokaždé, když jsem šla na trh, tak jsem viděla, že se tam děje něco divného. Vůbec mě to nepřekvapilo,“ vypověděla jedna z místních.

Přímou zkušenost s restaurací měl místní kněz, který policii sdělil, že za oběd zaplatil 700 nair (v přepočtu asi 83 korun). To ho velmi překvapilo, protože většina lidí v zemi přežívá denně na zhruba 20 korunách.

„Číšník si všiml mé reakce a řekl mi, že ten malý kousek masa je tím, co jídlo tak prodražilo. Neměl jsem ani ponětí, že mi dávají lidské maso. Natož že je tak drahé,“ vypověděl kněz.

Pro církev je jistě dobře, že kněze více trápí cena než fakt, že se právě stal kanibalem, ale o to tu teď nejde.

Předmětem sporu je, zda bylo lidské maso podáváno i cizincům. Zadrženo bylo 10 osob a zatím není jasné, zda hotel nesloužil jako výletní místo pro bohaté kanibaly z celého světa.

Související články

Další články