Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Z nerozvážné youtuberky Gabrielle Hecl vyrostla nádherná slečna: Na Instagramu ukázala své dokonalé akty!

No není to nádhera?
+ Dalších 10 fotografií
Jméno Gabrielle Hecl bude povědomé spíše mladšímu publiku. Tahle půvabná brunetka je všestranně nadaná. Kromě toho, že patří mezi naše nejlepší youtuberky, se také věnuje zpěvu a herectví. Nyní na svém Instagramu ukázala ještě něco navíc. Pomalu je vidět, že se z malé nerozvážné holky začíná klubat sexy slečna.

Gabrielle Hecl patří mezi českou youtuberskou elitu. Její videa nejsou jen obyčejné tlachání do prázdna, ale je na nich vidět kus dobře odvedené práce. Internet není ale jediné místo, kde můžete tuhle mladou slečnu potkat. Zahrála si třeba v seriálu Svatby v Benátkách a také se věnuje zpěvu.

Tahle holka je jednoduše všestranně nadaná. Většina jejích diváků je mladšího věku a jsou zvyklí na tu malou praštěnou Gabriellu, která točí infantilní videa. Ale všichni dospíváme a u Gabrielly to není výjimkou.

Z malého písklete vyrostla v krásnou slečnu, která se nebojí jít s kůží na trh. Gabrielle si včera na své Insta Stories vyvěsila hodně odvážnou fotku. Ale nutno podotknout, že opravdu hezkou a vkusnou.

Podle její další reakce se to nejspíše všem fanouškům nelíbilo, protože hned za fotku přidala znuděný výraz s popiskem: „No všichni se zblázněte z trocha aktu. Holt i malá Gabča roste.“

Mohlo by vás zajímat

Další články