Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Z MUŽE V ŽENU! Známý český moderátor si dnes říká Marlon a trpí kvůli nenávisti okolí

Marek a Marlen
+ Další 2 fotografie
Před deseti lety ho znal možná každý fanoušek hudby, na Óčku uváděl oblíbený pořad Pop almanach o hudební historii jednotlivých kapel. V současnosti je z Marka Palucha Marlon, která se raduje z toho, jak se postupně proměňuje v ženu. Od okolí ale zažívá nenávist!

Všichni, kdo si Marka z Óčka pamatují, si jistě vybaví, že tohle Slovačisko bylo vždy usměvavé a příjemné. Možná trochu jemnější, takže si asi lidé mohli myslet, zda není na kluky.

Moderování ho evidentně bavilo (dělal i na několika rozhlasových stanicích), časem ale v televizi skončil a vydal se na zkušenou do Berlína.

Dnes už je však zpátky a evidentně se rozhodl k závažnému životnímu kroku, totiž ke změně pohlaví.

„Je to pro ni velmi těžké. Sice je ráda za každý úspěch, které proces provázejí, ale někteří lidé jsou fakt idioti a pošklíbají se jí. To samozřejmě nikomu nepřidá,“ prozradila nám její kamarádka.

Pevně ale věříme, že nakonec bude Marlon šťastná.

Drtivá většina lidí nemění pohlaví jen tak z rozmaru, je to prakticky nutný krok pro jejich přežití a zdravou psychiku, takže nezbývá, než je naplno podporovat a držet jim palce!

Mohlo by vás zajímat

Další články