Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z hříšné striptérky hvězdou červeného koberce: Podívejte se, jak to Jágrově tanečnici ve Varech slušelo

Jarda si svou vyvolenou hrdě vedl.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Kdo by to byl řekl, že holka od tyče se dokáže obléknout jako dáma. Zatímco na první společenské akci na Zlaté hokejce byla jak ze strip baru, tak na festivalu ve Varech jednoznačně zabodovala. I když málokdo věřil tomu, že se z tak tuctové holky může stát hvězdou červeného koberce. Že by nám to připomnělo "pohádku" Pretty Woman?

Světle modré šaty, ve kterých Veronika Kopřivová vypadala jako víla, byly rozhodně trefou do černého. Konečně se přestala zbytečně odhalovat, upozorňovat na to, co už vlastně každý viděl. Zůstalo tak skryto nejedno malé tajemství, které může laskat jen božský Jarda Jágr.

Ten se oblékl do skvěle padnoucího obleku a až na ten podivný culíček vypadal jako pravý gentleman. Vedle Veroniky se dmul jako pyšný páv, ale bylo na něm vidět, že mu pozornost fotografů nedělá vůbec dobře.

Zato jeho drahá polovička byla jak ryba ve vodě. Usmívala se na každého, s ochotou rozdávala rozhovory a bylo vidět, jak je šťastná, že je konečně za hvězdu.

Díky skvěle padnoucí róbě byla prostě nepřehlédnutelná. Ale abychom nechválili ráno před večerem. Uvidíme, co tahle prostopášná tanečnice od tyče ještě ve Varech předvede za parádu. Doufáme, že si všechny triky nevystřílela hned první den.

Související články

Další články