Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Z HLOUPOUČKÉ blogerky vyrostla pěkná RAJDA! Na svá PRSA by měla nosit zbrojní pas!

Natálka je opravdu kus!
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Z Natalie Sadness vyrostla pěkně ostrá rajda! Už to dávno není to malé a ufňukané dítě s pisklavým hláskem, které točí přiblblá videa na internet. Natalie se vyloupla v opravdu krásnou ženu. A že je toho na jejím těle hodně obdivování!

Psal se zhruba rok 2010 a internet doslova pohltila mladičká blondýna s pisklavým hláskem, která si říkala Natalia Sadness. Její video blog se jmenoval Zvídavý dotazník a vzbuzoval v lidech různé reakce.

Jedni se Natálce smáli za to, jak mluví a že už z videí jde vidět, že bude vcelku primitivní. Druzí ji hájili s tím, že je to jen mladé pískle a takovou kritiku si nezaslouží. Nějakou dobu byla Natálie středem pozornosti, poté však přestala točit videa a téměř zmizela z veřejného života.

Do povědomí lidí se opět dostala díky svému poprsí, které strhlo pěknou melu. Lidé jí vyčítali, že si nechala udělat silikony, a to dost nepěkné. Blonďatá Natálka se však od začátku hájila tím, že její prsa jsou pravá a žádnou plastiku rozhodně nemá.

Za to, že je má mnohem větší než holky v jejím věku dle jejích slov může hormonální antikoncepce. Nutno podotknout, že na hrudník Natálky se nám kouká moc pěkně.

Související články

Další články