Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Z drobounké víly až po Bimbo Barbie s osmičkami: Neuvěříte, jak Gabriel vypadala v 15 letech

Z drobounké víly až po Bimbo Barbie s osmičkami: Neuvěříte, jak Gabriel vypadala v 15 letech
Zdroj: instagram
+ Dalších 101 fotografií
Gabriel Jiráčková se pomalu ale jistě začíná měnit z první české Barbie na opravdovou Bimbo Barbie. V pouhých osmnácti letech už má za sebou náročnou plastiku prsou a chystá další vylepšení. Jak ale Gabriel vypadala, když jí bylo pouhých patnáct let? Tomu možná neuvěříte.

U české veřejnosti je známá především jako první česká Barbie. Gabriel Jiráčková má ale jiný cíl. Do budoucna by se chtěla stát Bimbo Barbie, která se od té obyčejné liší především svými proporcemi.

Za poslední rok, kdy se Gabriel dostala do povědomí lidí, toho stihla poměrně hodně. Těsně před svým osmnáctým rokem života si nechala udělat osmičky a do budoucna plánuje devítky nebo desítky.

Její ústa už také prošla proměnou a jsou o něco větší než bývala. V nadcházejícím roce se chce zaměřit na zmenšení nosu. Pak přijde na řadu zvětšení zadku a vyjmutí dvou žeber. Gabriel před dalšími úpravami nezastaví ani negativní komentáře a názory jiných lidí.

Málokdo ale ví, jak tahle kráska vypadala dávno před tím, než začala se všemi úpravami. Ještě v patnácti letech to byla nevýrazná, ač krásná dívka, která připomínala lesní vílu. Co myslíte?

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy