Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Z děcáku až do televize: Bratr Miss Kašákové dostal práci snů!

Z děcáku až do televize: Bratr Miss Kašákové dostal práci snů!
Zdroj: TV Nova, Profimedia
+ Další 2 fotografie
Oba strávili dětství v děcáku, ale nenechali se tím odradit a v životě pořádně zabojovali! Nejdříve se veřejnosti představila Veronika, které dnes nikdo neřekne jinak, než "Miss z děcáku". Prosadila se jako modelka a napsala knihu. Stále pomáhá těm, kteří v životě neměli moc štěstí. Nyní začal vystrkovat růžky i její bratr Karel.

Karel Kašák se totiž stal jednou z tváří televize Nova! Od prvního červnového týdne divákům říká, jaké bude počasí. Karel se stal novou nováckou rosničkou. Diváci ho uvidí ve Snídani s Novou, ale i ve večerních zprávách.

„Životní cesty jsou různé, a ta naše měla další významnou zastávku v dětském domově, kde jsem byl od sedmi do patnácti let. Jsem za to velmi vděčný. Zřejmě mi to něco vzalo, ale co jsem nepoznal, to mi nemůže chybět. Určitě mi to ovšem něco dalo. Jedinečný pohled na svět, za který mohu pouze poděkovat. Jsem beznadějně nenapravitelný romantik a optimista, milovník života, věřím na pohádky, na kouzla a věřím tomu, že dobro vždy zvítězí,“ představuje se Karel.

Toho od mala bavilo divadlo a tanec. K moderování měl také blízko a prací rosničky si plní svůj sen. Karel je pořád pozitivně naladěn a prý chce předpovídat jenom příjemné počasí. To se mu asi nesplní, ale i tak je novou pracovní nabídkou nadšen. Jde tak ve stopách sestry Veroniky, která se už ve světě šoubyznysu stihla prosadit.

Příběh sourozenců Kašákových a jejich přístup k životu je velkou motivací pro všechny.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy