Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z bývalé mamonářky Nory Mojsejové je po pěti měsících v base totální ruina: U soudu začala šílet a rvala ze sebe oblečení

Noru Mojsejovou vězení hodně změnilo.

Nora Mojsejová (55) u nás proslula obrovským nevkusem a chováním namyšlené paničky, které předváděla v reality show Čápi s mákem nebo v pořadu Šéfka. Před několika měsíci si na ní posvítili zákonodárci a poslali ji do vazby. Dnes Mojsejová v doprovodu strážníků dorazila k soudu, kde se chovala jako smyslů zbavená.

Mojsejová čelí s dalšími pěti obviněnými obžalobě z podvodu a neodvedení daně. „Je hloupost, že jsem měla převést na účet 20 milionů slovenských korun. Vyšetřovatel ani neví, co je faktoring,“ rozčílila se podle serveru cas.sk Mojsejová a začala ze sebe strhávat oblečení.

Vězení Mojsejovou pořádně změnilo. Hodně zhubla, nosí tmavé vlasy, neumí se ovládat. Bývalá podnikatelka je údajně zapletena do výroby falešných dodavatelských faktur. Na těch měla získat až 19 milionů korun. Další podezření ukazuje na fingovaný nákup za cca 86 milionů korun a extrémní odpočet DPH. Noře hrozí v případě, že ji soud uzná vinnou, až 15 let vězení.

Související články

Další články