V jednom ze svých blogů Teri Blitzen v loňském roce prohlásila, že její spolužáci jí příliš v tom, co dělá, nefandí. A také že od nich necítí žádnou podporu, spíše naopak. Jenže to neměla dělat. Podle exkluzivních informací eXtra.cz na základě těchto svých prohlášení musela odejít z prestižní školy Open Gate. Vedení školy mělo tehdy Teri postavit před jasnou volbu, buď bude pokaždé předkládat škole natočený materiál, který se týká jejího školního života, na schválení, nebo musí odejít. Psali jsme ZDE.

Youtuberka se tak přesunula do nové prestižní školy, kde se jí ale evidentně také nedaří podle toho, jak si představovala.

Na sociální síti Twitter zveřejňuje v posledních minutách Teri Blitzen, vlastním jménem Tereza Hodanová, jeden plačtivý status za druhým. „Bylo by blbý zase změnit školu?“ ptá se Blitzen svých fanoušků a dává tak jasně najevo, že se děje něco, co dívku extrémně stresuje. „Asi úplně nejsem typ na 24/7 stress kvůli číslu na papíře,“ zoufá si v dalším tweetu dívka.

Blitzen má obrovské množství fanoušků, kteří odebírají její kanál na YouTube, stejně jako na Facebooku, což se v jejím věku jen tak někomu nepodaří a bezesporu se jedná o obrovský úspěch. Kde se jí dlouhodobě nedaří, je škola.

Zda se jedná o závist či šikanu, nebo je jedna z nejúspěšnějších youtuberek opravdu tak nesnesitelná, je těžko soudit. Můžeme Teri popřát jen pevné nervy, více než polovinu školního roku už má stejně za sebou.