Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Youtuberka Týnuška Třešničková šokovala fanoušky! Co provede se svými prsy?

Je to nutné?
+ Další 4 fotografie
Populární česká youtuberka Týnuška Třešničková šokovala svoje fanoušky. Rozhodla se jít na plastiku prsou. Její ňadra již jednou obletěla internet, když byly uveřejněny její erotické fotky. Nikdo si na její poprsí zatím nestěžoval, ona sama s ním však není spokojena. A tak se rozhodla pro radikální úpravu.

Fanoušci známé youtuberky jsou opět v šoku. Týnuška se rozhodla pro operaci prsou. Oznámila to ve videu na svém Youtube kanále a teď je toho plný internet. Nedělá to prý kvůli svému příteli Tomášovi ani fanouškům. Všichni jsou s jejími ňadry spokojeni. Kromě jí samotné.

Podle ní jsou prsíčka malá a ona tak nemůže nosit výstřihy. „Miluju módu, ale je spousta outfitů, které vůbec nemůžu nosit. Navíc se mi vůbec nelíbí moje silueta,“ uvedla Týnuška.

Natočila také konzultaci se svým lékařem, kde diskutuje o velikosti nového poprsí. Ráda by prý trojky, aby si přišla víc souměrná. Navíc se prý můžeme těšit na další videa, která budou zaměřena na její ňadra. Chce poskytnout jakýsi návod pro všechny, kdo by si chtěli udělat stejnou radost jako ona.

Týnuščin přítel Tomáš Weis, který se proslavil také jako youtuber a gay pornoherec pod jménem Carl Baxter, svoji milovanou prý plně podporuje. A ona už se dokonce těší, jak se o ni její miláček bude po operaci starat.

Týnuško, Týnuško, všichni máme tvoje kůzlátka rádi, nejsi na takový zákrok přeci jen trochu mladá?

Mohlo by vás zajímat

Další články