Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

YOUTUBERKA ROKU válcuje Česko svou naivitou: Koupila jsem dva talíře a upekla černou hroudu!

VERONIKA DOSTÁLOVÁ PRO EXTRA.CZ: Proč mi vždycky někdo řekne, že chce, abych se podívala na video a následně ho okomentovala. Já to potom musím udělat. Kdybych to neviděla, nestalo by se to a můj den by fungoval úplně normálně. Já si ho ale vždycky musím zkazit sledováním úplně zbytečné existence s ještě zbytečnějším nápadem. Jak se úplně zbytečná existence stane úplně zbytečným youtuberem. Nebo co hůř. Úplně zbytečnou youtuberkou. Nemáte kamarády? Točte videa!

Dneska mě donutili podívat se na velikonoční nesmysl jedné chudinky, která říká virtuálním pětačtyřiceti lidem, proč si koupila dva zelené talíře. Taky peče mazanec. Ten jí samozřejmě úplně zčerná. No a nakonec ukáže trs umělých tulipánů a beránka, kterého musela během videa sežrat, takže je z něj jenom hlava.

A já se ptám. Proč jsou pořád další a další youtubeři, kteří nemají vůbec co říct, co ukázat, co nás naučit?

Dřív jsem se ptala, proč jsou youtubeři obecně, ale i já je musela přijmout, ač jsem stará na to, abych dokázala tuhle zábavu pochopit.

Většina z nich je skutečně brána za umělce, celebrity, nadlidi. Pro mě je to parta smradů, co nikdy neměla dost kamarádů na to, aby chodili ven a opíjeli se červeným s colou jako my, když nám bylo -náct.

To je ale úplně jedno. Protože jim to alespoň vydělává víc peněz než nám, kteří mají práce až nad hlavu a můžeme se posrat, abychom zaplatili nájem a daně.

Teď ale k téhle karikatuře. Jedno pozitivum na ní je a tím jsou kozy. Ukazuje je dostatečně a mohla by místo svých velikonočních příprav pro sebe samu (evidentně nemá návštěvy) ukazovat prostě jenom je. Aspoň by to posloužilo, že jo.

Jenže ona ne. Rozhodla se ukázat kozy jenom na chvilku a zbytek kamery zahltit nevkusnou výzdobou svého bytu, který je PROBOHA celý zelený.

Spálí věc, kterou dá do trouby, sní tři čtvrtě berana, upeče morbidní perníkové králíky a radostně si výská, když nám dá nahlédnout do její Pandořiny skříňky. Koupila si totiž zelené talíře. Takže jsem buď stará. Nebo to jenom nechápu.

A mám jedinou otázku. PROČ to děláte? Proboha proč?

Související články

Další články