Aničce to na sociálních sítích celkem jde. Je nejen úspěšná youtuberka, ale například na jejím Instagramu ji sleduje téměř 250 000 lidí. A aby taky ne, že? Je totiž opravdu vtipná. Vždycky se zaměří na to, co lidi zajímá, co by chtěli vidět, a naservíruje jim to na stříbrném podnose a ještě u toho zvládne pobavit. Mezi svými vrstevníky je opravdu hodně oblíbená právě pro svou přirozenost.

Velkou výhodou je i to, že je Anička dobrá tanečnice a tak trochu taková hérečka. A o tom to je. Zaujmout masu lidí a přinést pokaždé něco nového není jednoduché. Youtubeři nemají lehký úkol, musejí být v podstatě multitask a zvládat všechny disciplíny. A nemyslete si, fanoušci, kteří sledují YouTube scénu, jsou mnohdy značně neúprosní a nic vám nedají zadarmo.

Anička sama si jako media influencer může vybírat, které projekty podpoří. A zatím to dělá celkem svědomitě a zapojuje se do věcí, které korespondují s její značkou. Jedním takovým projektem, do kterého se zapojila, je i multikulturní festival Ynspirology. „Byla jsem hostem i loni, takže se letos těším hodně. Jsem taky zvědavá, jak to bude probíhat, loni to byl pouze jeden den, letos jsou to dva a je tam mnohem víc atrakcí. Určitě se těším, až to všechno vyzkouším. Stejně jako se těším na lidi, co přijdou, určitě si to moc užijí a doufám, že jim to hezky nastartuje prázdniny, tedy alespoň těm mladším,“ řekla nám Anička.

Ynspirology vyvrcholí tento víkend v Metropoli Zličín a těšit se můžete nejen na Aničku a další řadu hvězd české YouTube scény, ale také na pěvecká a taneční vystoupení. Nebude chybět například Majk Spirit nebo Dara Rolins, která na festivalu pokřtí svoje nové album. Více o aktualizovaném programu se můžete dozvědět na stránkách akce nebo na sociálních sítích. A o tom, že je na co se těšit, se můžete přesvědčit například v Aniččině nedávném videu, které se opravdu povedlo.