Je nádherná, slavná a bohatá. Amanda Cerny je jednou z nejlépe vydělávajících youtuberek v Americe. YouTube jí vydělal už více než tři miliony korun. Peníze jí platí ale také za reklamu, propagaci značek na jejím Instagramu nebo za různá focení a módní přehlídky. Denně na YouTube a reklamách vydělá několik desítek tisíc korun.

Amanda se do povědomí dostala v roce 2011 jako Playmate a poté odstartovala svou kariéru. Její dokonalá tvář a obličej ji dostaly poměrně rychle nahoru a Cerny si mohla z nabídek pro spolupráci vybírat, jak se jí zalíbilo. Proslavila se hlavně jako vtipná a charismatická holka se smyslem pro humor. V roce 2016 ji ale také proslavil vztah se světovou hvězdou Justinem Bieberem.

Málokdo ví, že tato úspěšná mladá kočička je původem z České republiky. Sama Amanda zveřejnila fotografii na svém Instagramu, kde tvrdí, že její rodina má restauraci v centru Prahy a taky, že se sem brzy chystá. Cerny má narozeniny právě dnes, 26. 6., a my jí k jejím 26. narozeninám přejeme hodně úspěchů a těšíme se na její návštěvu Prahy.