Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Youtubeři válcují Česko! 5 nejslavnějších, kteří jsou dnes skutečnými celebritami

Petr Lexa je jedním z největších idolů dnešní omladiny!
Zdroj: Facebook.com
Jsou cool, šik a děti jim rozumí. Dávno už neplatí, že dospívající děvčata obdivují hlavně herce a zpěváky, jako tomu bylo o dekádu dřív. Tohle jsou největší youtuberské sex symboly, po kterých dneska holky prahnou!

Po zhodnocení nejkrásnějších youtuberek tu pro vás tentokrát máme zástupce z druhého pohlaví.

Tohle jsou kluci či mladí muži, kteří plení internety a nedají vašim dětem spát!

5. Expl0ited

Občanským jménem Peter Altof je zástupce slovenské youtuberské scény, ale díky svým videím se proslavil i za hranicemi. Českou republiku nevyjímaje. Potetovaný týpek si dává na svém vzhledu hodně záležet. Nosí tunely, chodí na koncerty a je to sympaťák. Prostě chalán, který působí civilně a přitom cool.

4. Jirka Král

Jeden z nejproduktiv­nějších youtuberů, který se dostal nahoru zejména díky své cílevědomosti a nebývalé produktivitě. Začínal jako gamer, ale i díky rozsahu svého zaměření zaujal mnohem větší spektrum obecenstva, jeho výhodou je, že dokáže víceméně s každým vyjít. Prostě milý a slušný Jiřík, což imponuje i valné sortě žen všeho věku.

3. GoGoMan

V dnešní době by se dal už skoro považovat za youtuberskou legendu. Byl jeden z prvních, komu se začalo dařit, makal na sobě a nyní sklízí zasloužené ovoce. Nedávno vydal knihu, na kterou čekaly fronty hlavně hysterické fanynky mladšího věku. Jeho rozpětí je však širší, a tak zajímá i mnohem starší ročníky. To pravé ořechové pro milovnice slovenského jazyka a mužů většího vzrůstu.

2. Danny z TVTWIXX

Do historie českého internetu se zapsal drsnou mluvou i pár maléry. Nyní se však snaží ukazovat svoje lepší já, i kvůli tomu, že se dal na posilování a celkem se mu v něm daří. Svoje sociální sítě pravidelně zásobuje fotkami progresu z posilovny a fanynky jsou z nich slušně řečeno odvařené. Vymakaný, nagelovaný, cool. Prototyp swagera podle předpisu.

1. Hoggy

A máme tu vítěze, kterým nemohl být nikdo jiný než populární blogger Hoggy, který je též známý jako Petr Lexa z úspěšné popové kapely Slza. Je mainstreamově nejpříjemnějším českým youtuberem u nás. Tím pádem je nejvíc vidět a jeho milý, jemný, lehce infantilní projev i pečlivě šlechtěný vzhled přitahují i největší penzum fanynek. A jsou jich desetitisíce, možná až statisíce.

Související články

Další články