Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

YOUTUBER PSTRUH103 ODSOUZEN ZA SPROSTÁ SLOVA O PIPINĚ! Co k tomu dnes říká?

Petr by dnes prý volil jiná slova.
V České republice se stalo poprvé, co byl za svoji tvorbu odsouzen youtuber. Jedná se o dvaadvacetiletého Petra Jelínka, který vystupuje pod přezdívkou Pstruh103. Od soudu odešel s podmínkou za nevhodné chování ve videu a vulgarismy na jistou P. Y. Wolf, která ženám masíruje jejich pipky. Co dnes říká Pstruh103 k celé kauze?

Co se týče českých youtuberů, tak tohle tady ještě nebylo. Youtuber Petr Jelínek, který ve videích vystupuje pod pseudonymem Pstruh103 a pochází z Jihlavy, je vůbec první člověk z této branže , který stanul před soudem.

Zpočátku to vůbec nevypadalo růžově. Tomuto vtipálkovi, jenž je známý tím, že pro sprosté slovo nejde daleko, původně hrozily dva roky ve vězení. A za co že si to vysloužil? Natočil na YouTube video, ve kterém se vulgárně vyjadřuje o projektu Petry Yamuny Wolf, která provozuje psychologickou poradnu, jejíž součástí je i takzvaná vaginální terapie. To znamená, že holky berou nehorázné peníze za to, že někomu masírují prsty pipku.

Jenomže Pstruh103 se trochu více rozjel a označil dívku jako „zasranou zkurvenou zlodějku“. Což samozřejmě dáma, která šmátrá ve štěrbině, není… Nebo je? Co k tomu dnes Pstruh103 říká?

„Stojím si za tím, že říkat si 15 tisíc za každou klientku, za desetihodinovou skupinovou hlubokou vaginální terapii, je zkrátka zlodějna. Svoje slova, co jsem použil ve videu, byla v afektované póze, kterou jsem v minulosti používal z důvodu toho, že dle statistik mne sledovalo 99 % mužského publika. Dnes už tvorbu dělám úplně jinak, dalo by se říci opačně,“ uvedl youtuber pro expres.cz.

Tak vidíte, děti. Pstruh103 názor nemění. Jen by se vyjadřoval příště mnohem slušněji.

Mohlo by vás zajímat

Další články