Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Web eXtra.cz je v nominaci na Křišťálovou lupu v kategorii zpravodajství! Už bylo na čase! A co na to Adolf Hitler?

Adolf právě pochopil, že v nominaci nejsme sami...
Zdroj: YouTube

Web eXtra.cz se díky vám, inteligenci, dostal do nominace na Křišťálovou lupu v nejprestižnější kategorii

zpravodajských webů, a má tak velkou šanci potvrdit své dominantní postavení na poli seriózních médií s mezinárodním přesahem.

Volba uživatelů českého internetu je to logická. Server eXtra.cz je pilířem současné aktuální publicistiky a jakýmsi skutečným hlídacím psem demokracie a vyváženého, seriózního zpravodajství v odporném moři pokleslých, bulvárním tématům zaprodaných plátků určených proletariátu a teenagerům.

Soupeře má náš web více než silné, ale kdo sleduje zpravodajské servery a agentury u nás a v zahraničí, ten dávno pochopil, že krom CNN a Reuters není jiného skutečně nezávislého a inteligenci určeného striktně informačního média, které by s chirurgickou přesností dokázalo aktuálně komentovat současné kulturně společenské dění u nás i ve světě.

Vydavatel portálu eXtra.cz děkuje svým čtenářům za důvěru a předem děkujeme za podporu ve finále a gratulace k celkovému vítězství, protože plytká, zkorumpovaná a přisprostlá konkurence nám nesahá ani po kotníky a my to víme.

Důkaz, který však nepotřebujete, protože bez výhrad souhlasíte, najdete v přiloženém videu.

Ferdinande Peroutko, jdeme v tvých stopách. Jsme nejzpravodajštějším a nejlepším webem na světě a všichni ostatní jsou jen pastičkáři!

Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí!

Amen a koukejte hlasovat do 27. října 2013 pro váš oblíbený web, bez kterého by váš život už nikdy nebyl jako dřív.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy