Primě se začíná drolit pod rukama sestava VIP hostů vily, mezi kterými mají být celebrity, ale zatím jen jedna za druhou odříkají účast v show.

Podle našich dva dny starých informací už došlo i na Sámera Issu (28) a ten nám to dnes potvrdil. Informace z Primy od zdroje blízkého vedoucí projektu Šárky Šedivé zněla takto: „Sámer měl nějaké závazky, které měl zrušit, což se mu nechtělo, ale zase chtěl do vily. Řešil to s ním ředitel programu Vladyka, který mu dal nůž na krk a tvrdil, že to s ním dotáhne a zatlačí ho do kouta, načež ho za dva dny z hodiny na hodinu odvolali a my než sehnali Sámera, tak to zatrhla nějaká golfová túra, se kterou má podepsanou smlouvu, čili to, co jste napsali, už je lež, protože show bude bez Sámera.“

Když jsme toto odcitovali dnes zpěvákovi, kterému jsme se po 14 dnech dovolali na pevnou linku, o které si myslel, že o ní ví jen maminka a syrský velvyslanec, kápnul konečně božskou: „Pokud se ptáte, zda jsem s nimi jednal, tak ano a do VyVolených v žádném případě… Nedohodli jsme se. O Vladykovi mluvit nechci, nepřipadá mi to fér, ale nebudu vám lhát, že to tak nebylo. Mám prostě závazky jinde,“ řekl smířlivě s tím, že o účinkování původně velmi stál a nestydí se za to.

Zbývalo už dořešit jen další „drb“ z Primy, a totiž že televize se s ním pokusila minulý týden ještě jednou spojit a učinit mu nabídku, ale odbyl ji s tím, že tento týden odlétá za prací, kde už řekl, že do VyVolených nejde, čímž komunikace se štábem VyVolených skončila.

„Nechápu, odkud ty informace máte, ale za dvě hodiny fakt odlétám, mám nějaký golfový kšeft, je to víc akcí, hodně se těším, že přeju VyVoleným hodně štěstí…“

Takže Sámera si škrtáme a napjatě čekáme, kolik Prima nabídne Mesarošové, aby se procházela po zahradě měsíc v podprsence a dělala zábavu.