Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte si na mrchu z Melrose Place Heather Locklear? Její dcera jako by jí z oka vypadla a nafotila pěkně žhavou kampaň!

Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Heather Locklear ovládala se svou blonďatou hřívou seriály 80. a 90. let. V kultovní Dynastii ztvárnila mladičkou Sammy a kvůli ní začali na tuhle americkou telenovelu koukat i chlapi. Naopak tvrdou Amandu Woodward si zahrála v Melrose Place a svou přítomností zvedla seriálu sledovanost. Teď její štafetu v šoubyznysu přebírá dcera Ava. Jak se jí daří?

Ava Sambora má ty nejlepší předpoklady stát se brzy žádanou celebritou. Aspoň podle genů. Její maminku už znáte a tátou je rocker ze skupiny Jon Bon Jovi Richie Sambora.

Dcera Ava dostala první kšeft a hned se proháněla na pláži v Malibu v bikinách Měla propagovat balenou vodu, ale všichni budou koukat někam úplně jinam.

Je to její modelkovský debut, a jak to vypadá, s prací před objektivem nechce přestat. V bikinách jí to moc sluší a byla by škoda, kdyby podobnou práci nedostala zas! Pózovala jako profík a díky životu v Kalifornii je na pláži jako doma.

Rodiče na ni budou určitě pyšní

Související články

Další články