Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte na Melounka ze seriálu Ženatý se závazky? Prodělala těžkou rakovinu prsu, ale obavy má dál. Co si nechala odstranit nyní?

Vzpomínáte na Melounka ze seriálu Ženatý se závazky? Prodělala těžkou rakovinu prsu, ale obavy má dál. Co si nechala odstranit nyní?
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Christina Applegate (45) se od dob natáčení seriálu Ženatý se závazky, kde ztvárnila roli Kelly Bundové, moc nezměnila. Pořád je to kus krásné ženské a dokonce to vypadá, jako by zastavila čas. I po všech problémech spojených s rakovinou prsu se herečka stále usmívá. Nyní se ale rozhodla, že podstoupí další zákrok, aby předešla vzniku další možné rakoviny.

Pětačtyřicetiletou herečku Christinu Applegate si budete jistě pamatovat z vtipného seriálu Ženatý se závazky, kde ztvárnila krásnou, ale trochu hloupoučkou Kelly Bundovou. Pohledná blondýnka měla perfektně našlápnutou kariéru a na rozdíl od ostatních svých hereckých kolegyň, které zazářily jen v mladším věku, se stále věnuje hraní.

Jediné, co ji zlobí je zdraví. V roce 2008 byla herečce diagnostikována rakovina prsu. Christina se ale odmítla vzdát a s nemocí úspěšně bojovala.

Dobrovolně prodělala dvojitou mastektomii, a to i přesto, že rakovina byla nalezena pouze v jednom prsu. Christina Applegate nechtěla zkrátka nic riskovat. Po odstranění prsou podstoupila plastiku a v současné době by prakticky nikdo nic nepoznal.

Seriálová herečka nenechala nic náhodě a rozhodla se k dalšímu kroku. Nechala si odstranit vaječníky i vejcovody, aby zamezila dalšímu případnému vzniku rakoviny.

"Před dvěma týdny jsem si nechala odstranit vaječníky a vejcovody. V roce 2008 zemřela na rakovinu vaječníků moje sestřenice. Takhle tomu mohu zabránit. Teď mám o další riziko méně,“ řekla herečka televizní stanici NBC.

Související články

Další články