Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vždy bude na prvním místě: Oslavenec Eminem má s krásnou dcerou velmi pevný vztah

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
rodina
Slavný rapper Eminem (47) se nechal několikrát slyšet, že dcera Hailie (23), kterou má s bývalou manželkou Kimberley Anne Scott, je pro něj žena číslo jedna. Dnešní oslavenec Eminem, který si prošel za svůj bouřlivý život už lecčím, má se svou dcerou velmi hezký a pevný vztah, který nenarušil ani dvojitý rozvod s Hailinou matkou.

Třiadvacetiletá hudebnice Hailie podobu s otcem nezapře. Přes všechny rodinné patálie, kterými si dívka kvůli rodičům prošla, na svého tátu nezanevřela. Problémy v rodině dělala především její drogově závislá matka Kimberley. Eminem (46) ale také nebyl žádný svatoušek. Byl odsouzen na dva roky podmíněně za ohrožování muže, který líbal jeho ženu. I přes to, že Eminem Kim moc miloval, prožil s ní velmi bouřlivé chvíle, po kterých v roce 2000 následoval rozvod.

Problémová Kimberley požadovala 10 milionů dolarů a svěření malé Hailie do své péče. Eminem tenkrát souhlasil, i když to pro něho bylo velmi těžké. V té době se rodinné problémy promítaly i do jeho práce a většina songů z té doby je o manželce a dceři.

O tři roky později se ale Kimberley dostala do problémů s drogami a byla odsouzena na dva roky s podmínkou. V roce 2006 se k sobě manželé vrátili a obnovili svůj manželský slib. Jenže šťastné chvíle netrvaly dlouho a po několika měsících se opět rozvedli.

Dcera Hailie je dnes hudebnice, věnuje se tanci a přivydělává si také jako influencerka. Je z ní krásná mladá dáma, kterou baví móda. Táta Eminem na ni nedá dopustit. Vedle ní "vychovává" ještě další dvě nevlastní dcery, které si osvojil.

Související články

Další články