Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Vzali byste si něco takového na sebe? Vynalezli totiž kondomové spoďáry pro bezpečnější sex!

Víte, proč je sex bezpečnější? Protože ho nikdo s vámi nebude
provozovat!
+ Další 2 fotografie

Rádi si užíváte sexu s neznámými lidmi a čím více jich je, tím lépe? Rádi souložíte se špinavými prostitutkami, které sice neznají základy hygieny, ale jsou poměrně levné a dají se dovolit z vašeho rozpočtu? Tak právě pro vás máme nový vynález.

Kondomové spoďáry nazvané Scroguard vymyslela dvojice z americké Atlanty, která má první prototyp připomínající kondomovou verzi plínek už od jara minulého roku. Neustále se ale snaží design zdokonalit, než půjde jejich produkt do širokého prodeje.

A k čemu vám tedy takové kondomové spodky jsou? Sexuálně přenosné choroby se totiž mohou přenášet také pouhým dotykem kůže, což při sexu jaksi probíhá. Abyste tedy ochránili i svá varlata a oblast okolo penisu, nasadíte si vkusné kondomové spoďáry, přidáte kondom a je to! Nebo se můžete celí zabalit do igelitového pytle, to je docela na vás.

„Fotbaloví hráči mají suspenzory, hokejisté nosí helmy a vojáci brnění. A muži, kteří si chtějí užívat naplno sexuálního života, zase mohou nosit Scorguard,“ píší na webových stránkách.

Plný sexuální život i s bezdomovkyní za 20 Kč!

Mohlo by vás zajímat

Další články