Rádi si užíváte sexu s neznámými lidmi a čím více jich je, tím lépe? Rádi souložíte se špinavými prostitutkami, které sice neznají základy hygieny, ale jsou poměrně levné a dají se dovolit z vašeho rozpočtu? Tak právě pro vás máme nový vynález.

Kondomové spoďáry nazvané Scroguard vymyslela dvojice z americké Atlanty, která má první prototyp připomínající kondomovou verzi plínek už od jara minulého roku. Neustále se ale snaží design zdokonalit, než půjde jejich produkt do širokého prodeje.

A k čemu vám tedy takové kondomové spodky jsou? Sexuálně přenosné choroby se totiž mohou přenášet také pouhým dotykem kůže, což při sexu jaksi probíhá. Abyste tedy ochránili i svá varlata a oblast okolo penisu, nasadíte si vkusné kondomové spoďáry, přidáte kondom a je to! Nebo se můžete celí zabalit do igelitového pytle, to je docela na vás.

„Fotbaloví hráči mají suspenzory, hokejisté nosí helmy a vojáci brnění. A muži, kteří si chtějí užívat naplno sexuálního života, zase mohou nosit Scorguard,“ píší na webových stránkách.

Plný sexuální život i s bezdomovkyní za 20 Kč!