Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Vzala maličkou dceru (†13 dní), žiletku a odešla na koupaliště: Bestiální čin ženy (†22) z Čech děsí!

Ilustrační foto.
Psal se rok 1969, když se o jedné červnové noci stala tragédie, ze které pamětníkům z řad obyvatel Nejdku na Karlovarsku běhá mráz po zádech dodnes. Mladá maminka (†22) se rozhodla vyřešit životní problémy drastickým způsobem. Vzala svou maličkou dcerku (†13 dní) na opuštěné koupaliště, kde se vším nadobro skoncovala!

Páteční červnová noc roku 1969 mohla být stejná, jako všechny ostatní. Ne však v Nejdku na Karlovarsku, kde toho dne došlo k ohromné tragédii. Mladá Západočeška (†22) neustála životní otřesy a bestiálně zavraždila svoje miminko, ani ne čtrnáctidenní dce­ru.

Žena spolykala nepředstavitelné množství prášků, vyzbrojila se ostrou žiletkou a i s malinkatou dívenkou vyrazila na opuštěné koupaliště. Tam nejprve utopila bezbranné miminko, potom sáhla na život i sobě. Podřezala si žíly na obou rukách a utonula.

V dobovém tisku se tehdy spekulovalo, že za tragédií mohla stát laktační psychóza, jež postihuje některé matky. Jde o krátkodobou duševní poruchu, která je způsobena hormonální nerovnováhou.

Jelikož žena nezanechala dopis na rozloučenou, opravdové příčiny zoufalého činu zůstanou navždy neobjasněny. Mordparta západočeské kriminální služby případ uzavřela jako vraždu a sebevraždu, přičemž možnost, že byl na místě někdo další, vyloučila.

Mohlo by vás zajímat

Další články