Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VyVolený Castello: Pokus o sebevraždu!!! Víme, čím se málem předávkoval kvůli blížícím se kopačkám od své ex, které vyhrožuje! A má k tomu dobrý důvod…

Castello dostane kopačky a hned nabíjí devítku…
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie

Thomas Castello ( (38), primácký emisar primitivismu, totálně nezvládl kopačky od semifinalistky show, sexice Silvie Řehákové (21), které aktuálně vyhrožuje zastřelením, alespoň podle SMS, které jí posílá a které se redakci podařilo získat.

„Budu čekat s nabitou devítkou… šlapko špinavá,“ takovýmito výrazy Castello častuje modelku z pražských Řeporyjí, která má přitom na soužití s ním nepěkné vzpomínky: „Věčné dluhy a moje snaha mu pomoci a udělat z něj lepšího člověka. Skončili jsme, přerušila jsem s ním veškerý kontakt a zvažuji právní kroky, mám strach, Tomáš umí být velmi zlý.“

Castello, kterého se prsatá semifinalistka show dlouho zastávala, má přitom za sebou několik nepěkných excesů, z nichž ten poslední splňoval všechna kritéria antické tragédie, ale my tomu zprvu nevěnovali pozornost. Redakce eXtra obdržela prvního prosince přes Facebook našeho webu informaci od kamarádky Řehákové (její jméno a zpověď má redakce k dispozici), podle které se jí modelka právě SMS zprávou svěřila, že je na Castellově chatě v Bystrém u Stárkova a bojí se o život, neboť její tehdejší partner měl spolykat neurčené množství antidepresiv po několikadenním tahu na party Transmission. Castello měl v polospánku nesrozumitelně huhlat a modelka neměla vědět, zda volat záchranáře, nebo utíkat, protože krátce před upadnutím do deliria jí měl partner drsně vyhrožovat.

Řeháková nám incident potvrdila s tím, že události se seběhly tak, jak jsme zjistili, měla prý potřebu dát někomu vědět, kde je, v případě, že by se z Castellovy chaty nevrátila.

Sám Thomas zatím na zaslané dotazy nijak nereaguje, ostatně mimo vyhrožování „devítkou“ má krom kopaček od Silvie další stres, opět se nad ním totiž stahují mračna týkající se hrozícího kriminálu!

Co se vše odehrálo v Castellově okolí v posledních týdnech? Kdy půjde do tepláků? Do čeho se Řeháková podle informací policie kvůli pojišťovacímu podvodníkovi málem namočila a co všechno ve strachu před „ozbrojeným“ Thomasem chystá?

Vše se brzy dozvíte!

Související články

Další články