Klan Kardashian-Jennerových je obrovský a neustále se rozrůstá. Jednou jsme se pokusili v tom udělat pořádek nejen vám, ale také nám, a vytvořili jsme rodinný strom. V něm samozřejmě nechyběla Kendall, která v době, kdy jsme celou televizní rodinku zkoumali, nebyla ani zdaleka tolik slavná, jako je právě teď.

Kardashian-Jennerovi patří mezi nejznámější americké rodiny. Říká se o nich, že jsou to takové celebrity nové doby. Neumějí nic a všechno. Stvořila je populární reality show Keeping Up with the Kardashians. Za to, že se celá tahle rodina hřeje na výsluní, můžou poděkovat především jejich matce, která dlouhou dobu všechny své děti tlačila do popředí za každou cenu.

Nejlépe se jí to povedlo asi u Kim, ale Kendall jí poslední dobou začíná dobře šlapat na paty. Co se vzhledu týče, nelze ty dvě naprosto nijak srovnávat. Zatímco Kim, když vejde do místnosti, tak jdou nejprve prsa, potom Kim a potom několik minut její zadek, tak Kendall je jako proutek.

Kendall o sobě dává poslední dobou dost vědět. Chce být modelkou, má na to zatím ideální postavu, která odpovídá dnešním šíleným trendům, a možná se z ní klube taková malá druhá Victoria Beckham.

A poté, co se začala motat nápadně často kolem Justina, zájem o ni výrazně vzrostl.

Dovedete si představit, jakou dvojku by vytvořil nevychovaný sprateček Justin s rozmazlenou Jennerkou? To by byl rock'n'roll!