Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vysmátý tanečník Bush je zpět! Pietu za zastřelené policisty v Dallasu proměnil bývalý prezident v diskotéku!

Vyléčený alkoholik (opravdu vyléčený?) a praktikující křesťan George W. Bush miluje tanec. Jak někde slyší chytlavé rytmy, tak ho to nutí trsat jako o život. Naposledy si rozjel soukromou diskotéku při memoriálu za zastřelené policisty.

Měla to být pochmurná tryzna za bílé policisty, které zabil rasista v Dallasu. Všichni měli kamenné tváře a předstírali sžíravý smutek. Mnozí tvrdí, že Barack Obama dokonce polykal hořké slzy nekonečné bolesti.

Jenže pak se na scéně objevil George Bush a rozjel komickou show. Klátil se do rytmu, smál se do kamery a pařil, jako kdyby měl v sobě tři rumy.

Jenže kdo by Bushe podezíral z pití, když svou kampaň postavil na tom, že je polepšený hříšník a alkoholik? Snad by Bush svým voličům nelhal!

Pořád tak věříme, že ho při smuteční tryzně prostě strhla muzika. Michelle Obama mu sice několikrát do ucha pošeptala, že není na maturitním večírku, ale na pietní akci, ale Bush se nedal zastavit. Bylo na něm vidět, že toporná Obamova manželka mu jako taneční partnerka vůbec nevyhovuje.

Související články

Další články