Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Výslech Agáty: Kdo ji ráno postříkal, jaký byl v posteli Leoš a proč už měsíc drží hladovku?

S Agátou Hanychovou si mohou Pavel a čtenáři eXtra.cz dělat, co chtějí.

Náš šéfredaktor Pavel Novotný každý týden zpovídá svou zástupkyni Agátu. Nebere si servítky a Aguš se, jak vidíte, nijak nežinýruje…

P: Tak Aguš, za 14 dnů veselka č. 2, už jsi v hysterii?

A: Asi sis všimnul, že tu mám plnou tašku obálek s oznámeními, která jsem ještě nebyla schopna poslat, takže pohoda, akorát teda začínám držet dietu.

P: Agáto, ty držíš dietu, co tě znám.

A: To jo, ale teď držím přísnou..

P: Nerozumím. Znám tě patnáct let a celou tu dobu jenom piješ redbully a jíš jablka, moc nechápu…

A: A to sis jako ničeho nevšimnul, vždyť tu spolu pracujeme ty vole…

P: A jo, ty už k tomu nejíš ta jablka…. Hele, víš, že to jde ještě celý odpískat s tou druhou, zcela zbytečnou, úchylnou, křesťanskou veselkou a všichni to pochopí, jo?

A: Ale já to nechci odpískat, já se na to těším.

P: Ty fakt nejsi v pořádku, ušetříš dvě stě litrů tajnou svatbou támhle někde na peróně v Mariánkách a pak ti to nedá ještě v Práglu. Ty musíš mít fakt vždycky něco eXtra…

A: Já vím, jenom doufám, že mi to ta zkurvená média nezkazí.

P: Myslíš ta média, co tebe i mě živí už roky, a to z obou stran barikády? To si děláš prdel, ne? Jak to můžeš říct, bez médií bychom nebyli nic, nedávali by nám ty rakety za příjezd na diskotéky a dělali by slavný z jiných, netalentovaných lidí. Hele, bulvár má právo si tu veselku užít po svém, vždyť mu dlužíme za to, že si žijeme jako prasata v žitě, ne?

A: Myslíš, že to nevím? Samozřejmě, že to přesně tak je, ech. Hele sorry, mám dnes blbej den, postříkalo mě auto ….

P: Auto? Já myslel, že Prachař…

A: Debile. Auto. Bahnem!

P: To je znamení, víš to? To se říká u nás v Řeporyjích odjakživa: „Když tě postříká auto bahnem, tak ti do roka naroste obrovskej zadek a opustí tě muzikant.“ Bylo toho bahna hodně?

A: Pavle, uvědomuješ si, že lusknu prstama na majitele a ty jsi v tu chvíli zástupce a já šéfredaktorka?

P: Jistě, promiň, hele, jak si to jako představuješ mediálně podle tvého, tu svatbu? Aby v Blesku a na Super.cz věděli. Víš jak, on se ten den ještě žení Pomeje, bude toho víc, tak kdybys jim dala nějaký notičky, oni tě jistě poslechnou…

A: Hele, já tentokrát NIC nebarteruju, nepotřebuju skrytá píárka na sponzory svatby, takže bych byla moc moc šťastná, kdyby mě poprvé v životě nechali bejt. Je to těžký pochopit? Není, viď? Ale stejně to neudělají a já to asi musím brát, jak to je. Podívej, až se budeme brát my dva, to bude jiná medializace, ty vole, to je jasné, že si to pořešíme ve velkém stylu.

P: Myslíš, že za těch deset let ještě budeme někoho zajímat? Podívej těch mladých kreténů ze slavných rodin, co se derou na naše místa..

A: Ty vole, to jsem si tuhle taky říkala, vidíš, jestli my tu svatbu nebudeme mít v klidu proti naší vůli.. Šílený…

P: Jsem četl ten dvojrozhovor s váma v MFD a vy tam tvrdíte, že jste spolu nikdy nespali předtím. Hele Aguš, já vím, že je to konkurence, ale to nemůžeš takhle lhát do seriozních sdělovacích prostředků! To dělá Partyška a Slávik, ale ty? Moje pravá ruka? De facto novinářka, hlídací pes, teda fena, demokracie?

A: Ale my spolu fakt nikdy nespali, dokud jsme spolu nechodili. Jako to, že jsme spolu párkrát chodili den, jednou dokonce jen jedno odpoledne, to je něco jiného…

P: Jo, takže už si lžeme i my dva? Po těch letech? Agáto, co tenkrát v létě o senách v těch Orlických horách? Pamatuješ, jak jste byli plní touhy a bažili po jablku hříchu..?

A: Vůbec nevím, o čem mluvíš…

P: Leoš?

A: Konec rozhovoru. Ti tu nebudu sčítat svoje milence, jsi fakt magor.

P: S kolika jsi vlastně spala frajerama?

A: (přemýšlí… dlouho… jde na cigáro… ptá se, zda-li máme někdo v mobilu kalkulačku, nadává autorovi do debilů) Já nevím žádnou vtipnou odpověď.

P: Ale já ani lidi, co to čtou, nechceme vtipnou odpověď Agáto, my bychom nejradši pravdu, víš? Tak kolik těch kluků bylo?

A: Modelky umí jenom do desíti, nech mě bejt.

P: A holek?

A: Jsi kokot. Hele, uzavřela bych to téma tím, že jako je dobrý, že už teď budu do konce života spát jenom s jedním, což je super, protože si je nebudu plést, ty milence…

P: Agáto, víš, že se říká, že nemůžeš jíst každej den špagety…

A: Nikdy jsem je nejedla. A nebudu. Mám dietu, vole….

Mohlo by vás zajímat

Další články