Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vysílená Bartošová vypadá jako kostra a není jí rozumět: Připadá vám takhle v pořádku?

Zpěvačka Iveta Bartošová (48) je už prakticky od doby, kdy si brala Jiřího Pomeje, ve stavu, kdy to chvílemi vypadá, že se zhroutí nadobro nebo se prostě zhroutí doopravdy, viz loňský výlet do Itálie.

A i v tomto roce má Iveta pořád něco. Nejdřív to jsou nekonečné bolesti po operaci čelistní kosti, pak zase psychické vysílení z toho, že její dům v Uhříněvsi obléhají fotografové.

Iveta se rozhodla promluvit pro VIP zprávy, kde se snažila popřít zvěsti o tom, že o její koncerty není zájem. Iveta má prý vyprodáno, vystoupení se jen odsouvají kvůli ztuhlé čelisti, která zpěvačce nedovoluje pořádně otevírat pusu.

I přes tento hendikep je i z další části rozhovoru, kterou si můžete poslechnout ve videu, vidět, že Bartošová mluví mimo, jak jsme ji už viděli tolikrát, že to ani nedokážeme spočítat.

Její fanoušci se na zpěvačku nezlobí, když má problém, co jim ale vadí, je, že z nich dělala už tolikrát hlupáky a nedokázala veřejně přiznat problémy s alkoholem a pořád má tisíc výmluv místo toho, aby vyhledala pomoc odborníků na dobu delší než jeden den.

Související články

Další články