Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Vyrazili ho kvůli drogám, teď má šanci na amnestii: Lunetic chce zpátky Martina Kociána!

+ Dalších 5 fotografií
Před pár lety s ním nekompromisně vykopli dveře, protože bez omluvy nedorazil na pár nasmlouvaných koncertů, a kromě fetu měl problém i s hraním na automatech. Martin Kocián (41) ale přestal smažit a dává se do kupy, takže je velká pravděpodobnost toho, že na podzim bude se zbylými členy Luneticu opět stát na jednom pódiu.

„S Martinem jsme se v poslední době několikrát potkali. Sledujeme jeho vývoj a vypadá to, že se ze všeho dostal a dává se do kupy. Klukům je Martina líto. V zásadě je to hodný chlap. Někdy ale lidem jejich závislost hrozně ublíží. Často o tom diskutujeme, teď prakticky před každým koncertem, jestli by nemělo smysl uvažovat o tom, že by se s ostatními objevil na podzim na výročním turné Luneticu k dvacátému výročí startu jejich kariéry. Samozřejmě je tu obava, aby byl spolehlivý. Ale když bude Martin fungovat a zase do ničeho nespadne, šance tu je,“ řekl eXtra.cz manažer legendární chlapecké (dnes už pomalu páprdovské) skupiny Zdeněk Obhlídal.

Lunetici stále kupodivu frčí, každý týden někde hrají a na některých koncertech na ně čeká i půlkilometrová fronta žen, které chtějí autogram.

„Martin má pořád velký zástup fanynek a potřebuje pomoci. Teď žije zpátky v Mostě a tam je pokušení na každém kroku. Uvidíme, ale doufám, že desátého května na Den matek budeme moci jeho návrat oznámit,“ přidává Obhlídal.

Jeho slova potvrzuje i člen Luneticu Aleš Lehký.

„Na podzim pojedeme velké turné ke dvaceti letům, proto jsme s Martinem Kociánem v kontaktu. Opravdu ale ještě nevíme, co bude. Doufáme v to, děláme na tom a uvidíme, jak to dopadne. Záleží na Martinově stavu a spolehlivosti,“ přidal k tomu muž, který se nyní živí jako moderátor.

Aby se případně neopakovalo, že by blonďatý idol někdejších dívek a nyní žen středního věku nechodil na koncerty, kvůli čemuž tehdy dostal padáka, Lunetici by mohli na plakáty psát: (a možná i přijde Martin Kocián).

Martin Kocián si nosem nechal projít možná až pár milionů korun. Stalo se mu to samé co velké řadě umělců, kteří se stanou nečekaně slavnými a začnou hodně vydělávat. Nedávno byl dokonce odsouzen za zmlácení své ex. Přiznal to, ale tvrdil, že sám byl terčem hodně útoků a bylo to v době, kdy se s partnerkou oddávali stejné zálibě.

Teď už se ale chlubí novou láskou a věří, že se z fetu nebo gamblerství definitivně dostal.

Mohlo by vás zajímat

Další články