Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vypočítavost, nebo láska? Právník (23) si vzal svou pratetu (91) jen pár měsíců před její smrtí! Teď bojuje o její důchod

Mladík tvrdí, že svou tetu opravdu miloval!
Zdroj: Facebook.com
Mladý právník Mauricio Ossola (23) z Argentiny si zřejmě myslel, že si na příštích pár let polepší. Těsně před její smrtí si totiž vzal svou pratetu Yolandu Torres (91). Ačkoliv tvrdí, že sňatek byl tetiččiným posledním přáním, úřady mu odmítají uvěřit. Zamítli jeho žádost o ženinu penzi, s čímž se však Mauricio nehodlá smířit!

Kuriózní svatba proběhla před rokem v městečku Salta na severozápadě Argentiny. Mladík Mauricio, který žil se svou pratetou Yolandou, si ji čtrnáct měsíců před její smrtí vzal. Ačkoliv v domě žila i jeho matka a babička, byla to právě tetička, na kterou nedal dopustit. Když vyjádřila touhu se s ním sezdat, neměl podle svých slov námitek.

Právníkovu tetu v 91 letech letos v létě zabila zákeřná infekce. Vystudovaný právník vzápětí podal žádost o její týdenní penzi, na niž by měl mít jako její manžel nárok. Úřadům se však nezdály okolnosti sňatku, a tak mu peníze odepřely.

Mauricio okamžitě vyhlásil úřadům válku. Důchod zesnulé tety hodlá získat za každou cenu. Nařčení, že si Yolandu bral jen kvůli penězům, popírá. „Bylo to její poslední přání. V právu se příliš nevyznala a chtěla mít jistotu, že se sňatkem nebudou problémy. To se nepovedlo. Přestože měla přes 90, byla naprosto při smyslech,“ cituje Mauricia server Mirror.co.uk.

„Cítil jsem k Yolandě tu nejčistší lásku, která vůbec může vzniknout. A bolest z její ztráty mě neopustí po zbytek života,“ vylil si srdíčko mladý právník.

Vdovec má v plánu v boji o penzi pokračovat až do zdárného konce. Jeho aktivita je však s opravdovou láskou, o níž mluví, docela v rozporu. Pokud mu úřady uvěří, bude to zázrak!

Související články

Další články