Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Vypískal ji celý stadion! Podívejte se, jakou nechutnost udělala fanynka malému školákovi

Fotbalová fanynka se neštítila okrást malého chlapce, a to přímo před zraky tisíců lidí a kamerou. A ještě se u toho smála! Za svoji hamižnost ale zaplatila a pro chlapce má incident nakonec sladkou dohru.

Během přímého přenosu fotbalového utkání Manchesteru na stadionu ve Wembley zamířila kamera do davu fotbalových fanoušků. Ze střídačky v tu chvíli hodil do davu dres hvězdný útočník Jermain Beckford, který akorát nastřílel hattrick. Chytil ho osmiletý chlapec, ale v rukou mu dlouho nevydržel.

Přitočila se k němu žena v růžovém, jednatřicetiletá Vickie, která chlapci dres s radostí a úsměvem na rtech vyrvala. Chlapci zůstaly oči pro pláč a Vickie ostuda, kterou z paměti jen tak nevytěsní. Nad chováním Vickie se pobuřoval celý stadion a britská média na ní nenechala nit suchou.

„Lidé ze mě udělali totálního idiota. Chci se spojit s rodinou chlapce, protože to bylo nedorozumění, “ cituje vyjádření zlodějky Daily Mail. Záběry ale mluví jasně, takže nechápeme, o jakém nedorozumění je řeč.

Příběh má ale šťastný konec. Nikoli pro Vickie, na kterou se teď všichni dívají skrz prsty, ale pro školáka Teda. Beckford se mu totiž chystá poslat nový dres a rovnou i s jeho podpisem. Vickie se svým úlovkem teď může klidně udávit.

Související články

Další články