Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Vypasený tlouštík s bradkou! Hvězda SuperStar Michal Šeps se změnil v obrovského chlapa!

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Na tohoto borce si jistě všichni pamatujeme! Podařilo se mu něco, co mnoho jeho konkurentů nezvládlo. Svým osobitým stylem si dokázal podmanit řadu fanoušků, ale také porotu. Miloval reggae, hulení a pohodičku. Dnes se Michal Šeps stále věnuje hudbě. Ale už to není takové mládě. Docela zmužněl, má navrch několik kilogramů a hlavně si nechal narůst pořádnou bradku. Podívejte se do fotogalerie.

Vyhulenec Michal Šeps byl již od začátku konkurzů do SuperStar velmi výraznou postavou Miloval reggae, hulení, volnomyšlenkářský život a hlavně hudbu. To mu koneckonců zůstalo až doteď.

Na televizních obrazovkách se objevil poprvé v roce 2011, kdy se rozhodl, že zkusí své štěstí v talentové soutěži SuperStar

Svým neotřelým vystupováním si okamžitě získal srdce porotců a diváků. Nutno podotknout, že Michal nebyl kdovíjak vynikající zpěvák, ale jeho charisma mu zaručilo místo ve finálové skupince zpěváků.

Jako jeden z mála po skončení SuperStar nepověsil zpívání na hřebík V současné době vydává album a zpívá, jak jen může. Ovšem jedna věc se u něj opravdu razantně změnila. A to je jeho vzhled.

Všichni si ho pamatujeme jako hubeného rastamana, který vždy řekl, co si doopravdy myslel. Jenomže takhle Michal už zdaleka nevypadá. Docela hodně přibral, takže už nebudí dojem ztřeštěného klučiny, nýbrž pořádného chlapáka.

Také si nechal narůst bradku a své vysněné dredy. Stále zpívá reggae, ale možná vás překvapí, že v češtině. Takových interpretů, jako je Michal, v Česku moc nepotkáte. Tak doufáme, že Michalovi i jeho kapele se bude skvěle dařit.

Související články

Další články