Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Vypadnou vám oči z důlků! Instagram jí zablokoval účet, protože je příliš sexy!

Poslední možnost vidět tohle tělíčko!
+ Další 2 fotografie
Neukázala na fotkách ani bradavky, ani žádnou jinou, "zakázanou" část těla. Přesto jí Instagram smazal účet. Je to skutečně možné být příliš krásná?

Ani pořádně nevíme, jakými slovy popsat tuhle neskutečnou kočku jménem Taisha Marie. Má 2,7 milionu fanoušků na Instagramu a není to náhodou. Na všech fotkách je oblečená, respektive není nahá, přesto jí Instagram neustále blokuje účty. Podle této sociální sítě je totiž Mariino tělo příliš nebezpečné pro ostatní uživatele. Je to ten typ holky, kterou když přivedete domů, tak způsobíte u svých rodičů velké rozpaky. Tahle slečna vlastně způsobí rozpaky všude, kam přijde! Na Instagramu je ovšem milion jiných holek, které se fotí ve stejně provokativních pózách, ale účty jim nikdo nemaže. V čem je tedy problém? Že by se správci této sociální sítě obávali hromadné sebevraždy holek, co je příroda neobdařila tak štědře jako Marii?

Případ Taishy Marie není ojedinělý. Před dvěma lety byl ze Saúdské Arábie deportován muž, který byl podle místní policie příliš sexy na to, aby mohl zůstat v zemi. Obávali se, že zamotá hlavy zdejším spořádaným ženám. Možná by to tihle dva sexouši měli dát dohromady a odjet na pustý ostrov, kde jim nikdo nebude závidět!

Každopádně v galerii se můžete mrknout na tu nadpozemskou krásu, ale honem, než nám zablokují stránky!

Mohlo by vás zajímat

Další články