Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vypadl Google i YouTube: Blíží se konec světa, varují Češi!

Nejdůležitější servery padly, co bude dál?
Zdroj: Profimedia
Panika, beznaděj i vtípky. Tak to vypadalo během úterního večera na českém internetu. Stačilo několik hodin bez nejoblíbenějších serverů a lidé měli jasno. Něco není v pořádku. Vyřadili Google a jeho servery z oběhu hackeři, nebo snad za vším stojí Islámský stát?

„Začala 3. světová válka,“ říká jeden z vyděšených uživatelů, zatímco druhý spíše vtipkuje. „Za devět měsíců budou plný porodnice“ a naráží na to, že lidé místo trávení času společně sedí celé večery u internetu. „Začíná to být kritické, venku začínají výtržnosti,“ dělá si legraci uživatel Tomáš.

„Kde si má člověk najít co se stalo, žadnej jinej vyhledávač nenajde, co chci, konkurence je 100 let za opicema,“ nadává Petr. A někdo si naopak s vyhledávám informací starosti nedělá. „YouPorn zatím zatím šlape, jak má,“ píše se úlevou uživatel Jakub.

„Konec světa je tu,“ bojí se další Čech! Je pravda, že mnoha lidem se také snížila rychlost internetu a mají problémy s načítáním obrázků či videí. Jak to tedy aktuálně vypadá?

Servery už bez problémů fungují, ale zhruba mezi půl osmou až půl desátou se do nich nikdo neproklikal. Podle serveru downdetector.com se výpadek týkal hlavně střední Evropy. Největší problémy jsme měli my, Slováci, Rakušané a v části Německa servery také nefungovaly.

Související články

Další články