Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vypadá to jako klasický hamburger. Nepochopíte, co měla tato kráska mezi zuby, když si poprvé kousla!

Zdroj: Facebook.com / Twitter
O Britech je sice známo, že sní téměř cokoliv, ale všechno má své meze. Například jim moc nešmakují vlasy, nehty a chlupy. April Gilmour (24) ze skotského Kilmarnocku zveřejnila na Facebooku fotku hambáče, nad kterým se někdo oholil. Nebo vyholil. Nebo... No prostě fuj.

April dostala hlad a zamířila na hambáč do McDonald's Maminka jí sice vždycky říkala, že fast food není pro její tělo to pravé, ale znáte holky. Když je hlad a nebo chuť, strčí do pusy cokoliv.

April se tedy zakousla a mezi zuby našla chlup. Rozevřela housku a zjistila, že chlupů jsou uvnitř stovky. No, možná to byly vousy, každopádně je to pěkný humus.

"Okamžitě se mi obrátil žaludek, myslela jsem, že se pozvracím na ulici," vyprávěla April novinářům z Daily Mail.

Mladá Skotka neváhala a vrazila nechutnou fotku na Facebook a snímek okamžitě začaly sdílet stovky lidí. Reklama jako hrom, že

Mekáč se podle své nejnovější politiky snaží, aby zaměstnanci chodili do práce hladce oholení, a April je přesvědčená, že to nějaký týpek stíhal na poslední chvíli.

V jedné ruce držel strojek a druhou rukou už operoval s vajíčkem a masem a tvořil pořádný chlupatý burger

Vedení mekáče poslalo April sice omluvný dopis, ale vypadá to, že tahle zákaznice se už nevrátí.

Na Facebooku slíbila, že tam už rozhodně nikdy nevstoupí, a její partner Ross pak dodal, že když je to jídlo za pár šupů, tak každý může očekávat, že to budou srajdy, co se nedají polknout

Související články

Další články