Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Vypadá to jako klasický hamburger. Nepochopíte, co měla tato kráska mezi zuby, když si poprvé kousla!

April měla hlad a skočila si do mekáče na hamburger.
Zdroj: Facebook.com / Twitter
O Britech je sice známo, že sní téměř cokoliv, ale všechno má své meze. Například jim moc nešmakují vlasy, nehty a chlupy. April Gilmour (24) ze skotského Kilmarnocku zveřejnila na Facebooku fotku hambáče, nad kterým se někdo oholil. Nebo vyholil. Nebo... No prostě fuj.

April dostala hlad a zamířila na hambáč do McDonald's. Maminka jí sice vždycky říkala, že fast food není pro její tělo to pravé, ale znáte holky. Když je hlad a nebo chuť, strčí do pusy cokoliv.

April se tedy zakousla a mezi zuby našla chlup. Rozevřela housku a zjistila, že chlupů jsou uvnitř stovky. No, možná to byly vousy, každopádně je to pěkný humus.

„Okamžitě se mi obrátil žaludek, myslela jsem, že se pozvracím na ulici,“ vyprávěla April novinářům z Daily Mail.

Mladá Skotka neváhala a vrazila nechutnou fotku na Facebook a snímek okamžitě začaly sdílet stovky lidí. Reklama jako hrom, že?

Mekáč se podle své nejnovější politiky snaží, aby zaměstnanci chodili do práce hladce oholení, a April je přesvědčená, že to nějaký týpek stíhal na poslední chvíli.

V jedné ruce držel strojek a druhou rukou už operoval s vajíčkem a masem a tvořil pořádný chlupatý burger.

Vedení mekáče poslalo April sice omluvný dopis, ale vypadá to, že tahle zákaznice se už nevrátí.

Na Facebooku slíbila, že tam už rozhodně nikdy nevstoupí, a její partner Ross pak dodal, že když je to jídlo za pár šupů, tak každý může očekávat, že to budou srajdy, co se nedají polknout.

Mohlo by vás zajímat

Další články