Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Vypadá jako panenka Barbie, její obličej je ale stoprocentně přírodní! Věříte jí to?

Přírodní panenka Barbie, jaký zázrak!
Zdroj: profimedia.cz
Ruská modelka Yulia Kriger z města Novosibirsk vypadá jako skutečná panenka Barbie. Sama ale tvrdí, že její obličej nemá za sebou vůbec žádnou plastickou operaci. Věříte jí to?

Ruská modelka Yulia Kriger vypadá jako skutečná panenka Barbie. Pokud se tak ale narodila, tak musí být ten nejšťastnější člověk na celé planetě! Jakoukoliv chirurgickou úpravu obličeje totiž odmítá. K jejímu vzhledu jí prý stačí lehký make-up a dar od přírody. Jediná plastická operace, ke které se modelka přiznala, jsou umělá prsa.

Kráska prý nic nemá proti plastickým operacím, ale do obličeje ji nikdo zatím nepíchal. „Poprvé mi řekli, že vypadám jako Barbie ve škole,“ řekla Yulia. „Byla jsem hodně překvapená, protože to znamená, že mám elegantní vzhled a symetrické rysy ve tváři,“ směje se Barbie.

„Ale nechápu, proč všichni řeší moje oči, jsou úplně normální,“ diví se živá panenka, která přiznala, že nosí jen speciální kontaktní čočky, které jí zvětšují oči. Zároveň mohou měnit barvu. Věříte jí, že opravdu nemá žádné jiné plastické operace kromě prsou? Podívejte se do galerie.

Související články

Další články