Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Vypadá dokonale! Jitka Čvančarová ví, že černá barva pomáhá v souboji s nepříjemnými kilogramy!

Černý kostýmek schoval všechno, co by nemělo být vidět!
+ Dalších 23 fotografií
Jitka Čvančarová se ukázala zase v černé! I my, stejně jako Jitka, víme, že černá zeštíhluje. Musíme ocenit Jitčinu snahu schovat pár přebytečných kilogramů pod ebenový kostýmek i přes tropická vedra, která sužují Čechy posledních pár dní. Co říkáte, sekne jí to, ne?

Posledních pár let tato seriálová a filmová herečka, Jitka Čvančarová (39) bojuje s nadbytečnými kilogramy. S její postavou je to jako na horské dráze. Muži obdivovaná sexy postava této herečky už je dávno minulostí. Po porodu dcery Eleny v roce 2012 se Jitka jen stěží vrací ke svojí postavě bohyně.

Teď ale nastává změna! Jitka se ukázala celá v černém a vypadá to, že je zase na dobré cestě. Krásný černý kostýmek schoval všechno, co si herečka nepřeje, aby bylo vidět. Můžeme se těšit na tuto herečku opět v plné kráse, nebo zase někde udělá chybu? Poslední incident se stal před dvěma lety, kdy Jitka zvolila červené mini šaty a kromě nadváhy ukázala hodně. A všichni víme, že Jitka má pořád do ukazovat!

Jitce fandíme a doufáme, že na našich obrazovkách pod dlouhé době opět uvidíme tělo takové, o jakém snil nejeden muž.

Mohlo by vás zajímat

Další články