Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Zvládne hysterka Osmany Laffita starost o sedm dětí? VIDEO

+ Další 2 fotografie
Už ve středu večer nás čeká další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Do rodiny se sedmi dětmi zavítá afektovaná hysterka Osmany Laffita a všichni jsou moc zvědaví, jak se popere s každodenními problémy normálních lidí. Na druhé straně se maminka Lucie podívá do kýčovitého domu, který je prakticky prázdný. Jak obě rodiny zvládnou deset dní výměny?

V tomto díle Výměny manželek uvidíme, jak se dokáže Osmany Laffita postarat o rodinu se sedmi malými dětmi, kde navíc tatínek není zvyklý příliš pomáhat. A jestli se dokáže Lucka přizpůsobit naprosto odlišnému životnímu stylu.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme netradiční rodinu z Nižboru, kterou tvoří slavný módní návrhář Osmany Laffita (50) a jeho přítel Guy (49). Na druhé straně se seznámíme s Luckou (35), Davidem (35), dcerami Soňou (18), Lucií (6), Kristýnou (5) a syny Davidem (12), Jakubem (14), Michalem (10) a Filípkem (10 měsíců), kteří žijí v Chotusicích.

Osmany s Guyem jsou spolu celých 24 let, žijí v naprosto pohádkovém domě a mají šťastný a pohodlný život. Oproti tomu rodina z Chotusic žije v menším domě a vychovává sedm dětí. Peněz tedy není nazbyt. Když Lucie přijede před brány svého náhradního domova, bude v šoku.

A to největší překvapení ji čeká až uvnitř. Z luxusně vybaveného domu nebude mít slov. A z míry ji vyvede i fakt, že bude obývat dům slavného návrháře, který ji zastoupí u ní doma.

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články