Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Nevěrná alkoholička, dcerunka feťačka, sociálka na krku a půl mega, které Iveta manželovi utratila za milence!

Iveta je čiperná, zvládala milence i manžela.
+ Další 2 fotografie
Závěrečný díl Výměny manželek ukázal, jak snadno může dostat na kolena celou rodinu nevěrná manželka alkoholička. Iveta (26) nasadila manželovi parohy, jenže ten místo toho, aby se na ni vykašlal, tahá ji z dluhů, které si s milencem nasekala.

Iveta má manžela dříče a dvě malé děti, mnohem radši se ale věnuje vysedávání v hospodě nad půllitrem. I kvůli tomu se mimochodem o rodinu začala zajímat sociálka, která u Petrových dveří zazvonila během natáčení Výměny. To, co se dozvěděl od sociální pracovnice, ho málem položilo. Zatímco on tvrdě maká, aby zabezpečil rodinu, Iveta se válí nebo nechává doma malé děti bez dozoru. Na to ale musel přijít až po rozhovoru se sociálkou.

Jenže Petr je dobrák, svoji ženu z nepochopitelných důvodů miluje, ačkoli mu nasadila parohy. Jak ve Výměně manželek napráskal, sebrala mu naspořených 300 tisíc a utekla s nimi za milencem Bohoušem. Kromě toho si ještě půjčila další peníze a s milencem nasekala dluhy. Když korunky zamilovanému párečku došly, Iveta se s holým zadkem (prošustrovala více než půl milion za čtyři měsíce) vrátila k Petrovi a milence nechala ještě víc švorc, než byl předtím, co k němu utekla. A tak Petr teď platí, a to nejen za svoji blbost.

Druhý pár si také užil svoje. Oba jsou neuvěřitelní sympaťáci, o to víc vás překvapí, jak dopadla jejich dcera, které teď vychovávají děti. Je to feťačka, které úřady děti sebraly. V jeden den se ve Výměně mihla, když přišla děti navštívit, ve dveřích ale hned seřvala Ivetu, protože se jí nelíbilo, co má její dítě za kalhoty. Nesmysl, přitom Iveta, ačkoli je jaká je, za těch deset dní projevila k dětem mnohem víc mateřského citu, než jejich vlastní matka, která před nimi dává přednost drogám.

Uvidíme, jestli Petr prozřel, a se svojí manželkou zatočil tak, jak si zasloužila. Jak obě rodiny žijí dnes, rok od natáčení? Čtěte eXtra.cz a všechno se brzy dozvíte!

Mohlo by vás zajímat

Další články