Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

VÝMĚNA MANŽELEK SE ZVRHLA: Táta od 16 dětí chtěl údajně šmírovat náhradní manželku Marcelu

+ Další 2 fotografie
Máme tu další nechutnou dohru Výměny manželek. Objevilo se drsné obvinění, že pan Luděk (55) je perverzní prase. Je opravdu nechutným šmírákem?

Tato Výměna manželek (vysílá TV Nova) má opravdu nechutnou dohru. Sledovali jsme osudy paní Heleny (43) a jejího Luďka (55), kteří se dohromady starají o 16 dětí. Což je opravdu hodně.

K panu Luďkovi přišla náhradní manželka Marcela (31), na kterou později prasklo, že se živila jako prostitutka. Nyní ale Marcela vystrčila zoubky a pana Luďka obvinila z perverzního chování. Je to pravda? Pak by pan Luděk byl opravdu zvrhlým šmírákem.

„Luděk chodil do pokoje, když jsem spala, pod záminkou kontroly kluka. Často opilý mi vykládal, jaké sexuální polohy provozuje s manželkou. Je to perverzní prase, co sleduje cizí ženy a pak kope, když je nemůže vidět se koupat,“ napsala naštvaná Marcela do redakce Blesku.

Přitom Luděk působil tak sympaticky. Jako hodný pán v letech, který by mouše neublížil. Pokud ale opravdu šmíruje cizí ženy, když se koupou, měl by se nad sebou zamyslet.

Související články

Další články