Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Jak se vypořádaly nové maminky s prošlým jídlem a rozmazlenými dětmi?

Větší protiklady se setkat nemohly.
+ Další 4 fotografie
Včera jsme opět sledovali Výměnu manželek, ve které se proti sobě postavily opět naprosto rozdílné rodiny. Zajímá vás, jak žijí po Výměně a co je u nich nového?

Včera jsme ve Výměně manželek mohli sledovat rodinu Ingrid, která řešila finanční problémy, a rodinu Niny, která nezvládala rozmazlená dítka. Pomohla Výměna tyto trable vyřešit? Přestože i tento díl se neobešel bez křiku a pláče, vše dobře dopadlo a obě rodiny si uvědomily, co je potřeba zlepšit.

Ingrid (35), která s manželem vychovává 5 dětí, si Výměnu nemůže vynachválit, protože opět našla společnou řeč se svým výbušným manželem. Výměna dala manželovi takovou facku, že se chová jako vyměněný, a dokonce jí čas od času projeví náklonnost tím, že ji pohladí nebo políbí. Jediné, co musí rodina ještě vylepšit, je vztah mezi otcem Jiřím a synem Jirkou. Neustále mezi sebou soupeří a to vnáší do rodinné harmonie neklid. Dále rodina čelí útokům fanoušků Výměny, kteří si neodpustí zlé komentáře, a dokonce slibují, že na rodinu pošlou sociálku. Žena se ovšem brání a tvrdí, že to s prošlými potravinami není tak horké, jak to vypadá. I finanční problémy Výměna z části vyřešila, a tak se děti mohou těšit na nové pokojíčky.

Rodina Niny (39) měla problém ukočírovat dost rozmazlené ratolesti. I tento problém se podařil z části vyřešit a dětem se nastolil řád, který dodržují. Obě rodiny zůstaly v kontaktu a vzpomínají na sebe jen v tom nejlepším.

Mohlo by vás zajímat

Další články