Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

VÝMĚNA MANŽELEK: Dcera Jany promluvila: Maminku zbil do krve!

VÝMĚNA MANŽELEK: Dcera Jany promluvila: Maminku zbil do krve!
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Ve středu jste mohli sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. Především příběh Jany vzbudil velký zájem. Ta v části "Mezi osmi očima" zfackovala svého přítele. Vztahy v její rodině byly už nějakou dobu velmi napjaté.

Ve středeční premiérové Výměně manželek se objevila rodina z německého města Zittau, kterou tvořila Jana (35), Roman (24) a dcery Laura (6) a Viktorka (3). Na druhé straně stála pražská rodina se Sabinou (22), Tomášem (29), dcerou Michalkou (3) a synem Danem (1,5).

Jana si je velmi dobře vědoma toho, že to, co předvedla při osmi očích, vyvolalo mezi lidmi velký ohlas. Jedním dechem ale také dodává, že nic není černobílé a lidé by ji neměli soudit, když nevědí, jak to u nich doma tehdy vypadalo. "Nikdo neví, jaký on je, jak se umí přetvařovat. Ten člověk neměl všech pět pohromadě, byl psychicky narušený, labilní - psychopat," řekla pro TV Nova

S Romanem se nakonec rozešli, jak se dalo předpokládat, a ona zůstala s dcerami sama. A je za to nesmírně ráda. Romanova agresivita podle jejích slov dosáhla konečné meze. "Minulý týden jsem na něj podala trestní oznámení za ublížení na zdraví," řekla Jana.

Romanovi podle Jany ani nevadilo, že byl agresivní před malými dcerkami. "Jednou maminku zbil tak, že jí tekla krev," uvedla šestiletá Laura. Jana ho prý několikrát vyhodila z domu, ale on se pokaždé vrátil.

Bohužel Jana nedokázala situaci vyřešit jinak než účastí v reality show. "Ani policie nepomáhala, odvezli ho, ale on se vrátil. Musela jsem vyměnit dveře, protože je vykopnul," řekla Jana.

To, že se zbavila Romana, je to hlavní, v čem jí Výměna pomohla. Natáčení samotného Jana prý nelituje. Mrzí ji jen poslední den. "Ten se prostě nepovedl." Kvůli reakci svého okolí byla Jana dokonce donucena si smazat účet na sociálních sítích. Její rodina se jejímu výstupu jen směje.

To, že se úspěšně Jana rozešla s Romanem, není jediná změna. Našla si novou práci, malá Laura už začala chodit do školky a prý se dokonce rýsuje nová známost.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy