Na marihuaně závislý Michal Šeps byl již od začátku konkurzů do SuperStar velmi výraznou postavou. Miloval reggae, hulení, volnomyšlenkářský život a hlavně hudbu. To mu zůstalo až do dnešní doby.

Na televizních obrazovkách se objevil poprvé v roce 2011, kdy se rozhodl, že zkusí své štěstí v talentové soutěži SuperStar.

Svým neotřelým vystupováním si okamžitě získal srdce porotců a diváků. Nutno podotknout, že Michal nebyl kdovíjak vynikající zpěvák, ale jeho charisma mu zaručilo místo ve finálové skupince zpěváků.

Jako jeden z mála po skončení SuperStar nepověsil zpívání na hřebík. V současné době často koncertuje a vyučuje hru na klavír. Hudba je jeho životem. Ale jedna věc se u něj opravdu razantně změnila. A to je jeho vzhled.

Všichni si ho pamatujeme jako hubeného rastamana, který vždy řekl, co si doopravdy myslel. Jenomže takhle Šeps už dnes nevypadá. Hrozně moc se vykrmil a je z něj pořádná hrouda tuku a svalů.

Také si nechal narůst bradku a dredy má do půli zad. A hlavně je pořád hrozně v pohodě a v klidu. Čas ať si běží, jak chce…