Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vykrmil se, jako kdyby čekal hlad a bídu! Hvězda SuperStar Michal Šeps už rozhodně není sladkým klučíkem!

Vykrmil se, jako kdyby čekal hlad a bídu! Hvězda SuperStar Michal Šeps už rozhodně není sladkým klučíkem!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
Určitě si na Michala Šepse (22) všichni pamatujeme. Sice nevyhrál, ale přesto se stal hvězdou SuperStar. Nejvíce ho milovali ti, kteří si rádi zapálí jointa. Svým osobitým stylem si Šeps dokázal podmanit řadu fanoušků, ale také si získal srdce přísné poroty. Miloval reggae, hulení a klídek. Dnes se Michal Šeps stále věnuje hudbě. Ale už to není takové mládě, je z něj pořádně vyžraný chlápek!

Na marihuaně závislý Michal Šeps byl již od začátku konkurzů do SuperStar velmi výraznou postavou Miloval reggae, hulení, volnomyšlenkářský život a hlavně hudbu. To mu zůstalo až do dnešní doby.

Na televizních obrazovkách se objevil poprvé v roce 2011, kdy se rozhodl, že zkusí své štěstí v talentové soutěži SuperStar

Svým neotřelým vystupováním si okamžitě získal srdce porotců a diváků. Nutno podotknout, že Michal nebyl kdovíjak vynikající zpěvák, ale jeho charisma mu zaručilo místo ve finálové skupince zpěváků.

Jako jeden z mála po skončení SuperStar nepověsil zpívání na hřebík V současné době často koncertuje a vyučuje hru na klavír. Hudba je jeho životem Ale jedna věc se u něj opravdu razantně změnila. A to je jeho vzhled.

Všichni si ho pamatujeme jako hubeného rastamana, který vždy řekl, co si doopravdy myslel. Jenomže takhle Šeps už dnes nevypadá. Hrozně moc se vykrmil a je z něj pořádná hrouda tuku a svalů.

Také si nechal narůst bradku a dredy má do půli zad. A hlavně je pořád hrozně v pohodě a v klidu. Čas ať si běží, jak chce...

Související články

Další články