Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

VYHOZENÍ ŘEDITELÉ OVB ZUŘÍ: Udělali z nás obětní ovce! A ukradli nám celou pyramidu!

VYHOZENÍ ŘEDITELÉ OVB ZUŘÍ: Udělali z nás obětní ovce! A ukradli nám celou pyramidu!
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Redakci eXtra.cz se podařilo spojit s jedním z ředitelů OVB, který má pocit, že se stal obětní ovečkou. Prý byl vybrán k vyhazovu, protože je mladým klukem. Staří pardálové si svůj vliv na chod OVB rozhodně udrží.

Zdálo se, že vedení OVB bude na dokument Rada nad zlato skutečně nějak reagovat. Dokumentarista si od právníků dokonce vysloužil žalobu. Prý společnost OVB jen pomlouvá.

Pak se vedení společnosti rozhodlo, že vyrazí tři členy. Museli se pakovat Martin Zoubek, Jan Kokta a Lukáš Lichtenberk. Zdálo se, že to vedení OVB myslí s očistou vážně.

Jenže proč Černého Petra dostali jen tito tři pánové?

"Je nás celkem 17 ředitelů a odejít musíme jen my tři. Vybrali si nás jako obětní berany. Zajímavé je, že jsme nejmladší, ti staří šíbři tam zůstali," uvedl pro eXtra.cz jeden z vyhozených ředitelů. Ve smlouvě prý měl, že se ho vedení společnosti může zbavit bez udání důvodu. A to se také stalo.

Vadí mu, že přijde o celou strukturu, kterou budoval. Jeho tým nebude rozpuštěn, ale prý přejde pod jiného ředitele. Tyhle šachy ve "včelím úlu" vyhozené ředitele trápí ze všeho nejvíce.

Jinak nás oslovený ředitel ujistil, že OVB už dávno nejde jen po babičkách a seniorech. Zaměřují se na daleko movitější klienty - na vlivné sportovce a ředitele velkých firem.

Zajímavé také je propojení finančních poradců s lidmi, kteří se pohybují v šoubyznysu nebo sexuálním průmyslu.

Mnoho smluv se prý uzavírá pod červenou lucernou. Zřejmě s odlehčeným nádobíčkem se pak člověk lépe soustředí na finance. Což už vlastně naznačil i Charvátův dokument.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy