Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Vyhodila jsi naši kočku! Jsi hyena! Ornella a Charlotte drsně účtují se starou Štikovou

Monika vyhodila kočky z domu!
+ Dalších 10 fotografií
Jak to tak vypadá, rodinné vztahy se v rodině Štikových asi nikdy nezlepší. Máma Štiková (46) opět přilila olej do ohně a vznikla z toho pořádná mela! Charlotte (22) i její sestra Ornella (25) jsou pěkně naštvané a mámě opět nemohou přijít na jméno! Vyhodila totiž jejich milované kočky z domu!

Opět jsou na ostří nože a tentokrát to nemile slízly i jejich dvě bezbranné kočky. Charlotte ŠtikováOrnella Koktová jsou velmi zneklidněné z chování jejich mámy Moniky. Vygradovalo to až do takového stadia, že ji označily za hyenu! Monika totiž vyhodila jejich kočky z domu!

Monika Štiková, jež nějakou dobu randí s mladým kolouškem Petrem, se totiž rozhodla, že v jejich hnízdečku lásky nebude nikdo jiný než oni dva! Nemilosrdně se zbavili nejdřív kočky Sisi, kterou údajně dali na hlídání nějaké známé, a nakonec vyhodili i druhou kočičku Lily. Monika ji měla chladnokrevně vyhodit z auta a nechat ji na pospas osudu.

To se samozřejmě nelíbilo ani jedné z dcer, které obě kočky milovaly. Rozhodly se, že nebudou mlčet a ukážou, co je jejich máma zač a jak odporná umí být. Na sociální síti se rozjela pořádná válka, kde se do mámy Moniky pustil i přítel Charlotte Ivko. Nazval ji zrůdou.

Obě sestry nyní doufají, že ztracené kočičky najdou, aby se o ně mohly řádně starat. Ornella se přihlásila, že kočky vezme k sobě domů a dá jim lásku.

Mohlo by vás zajímat

Další články